chcesz pomagać uchodźcom w Warszawie? +48 730 344 384
Poszukujesz noclegu w Warszawie? 19115

Dziękujemy firmie: Rhapsody – agencja kreatywna

Punkt recepcyjny Global Expo dla uchodźców z Ukrainy zlokalizowany w Warszawie przy ulicy Modlińskiej 6d

Dziękujemy firmie: Rhapsody – agencja kreatywna

Poza poprawieniem stanu fizycznego i psychicznego naszych gości, najważniejszym naszym zadaniem jest wyprawienie ich w dalszą drogę – czy to kilkadziesiąt kilometrów czy kilka tysięcy… Jednak, aby móc to zrobić musimy zapewnić naszym gościom wszystkie niezbędne rzeczy dla nich i ich rodzin… A to powoduje kolejną komplikację – goście, którzy do nas docierają najczęściej nie mają ze sobą nic, więc przyjeżdżają z jedną siatką, czy dwoma… Dlatego nie mają nawet w co zabrać rzeczy na podróż, które od nas dostają 🙁 To sprawia, że chcąc wysłać naszych gości, gościnie i ich dzieci w podróż do nowego domu, musimy dać im możliwość spakować się w coś!

Ten aspekt naszej pomocy doskonale zrozumiała firma Rhapsody – agencja kreatywna, która chcąc nieść pomoc naszym gościom postanowiła zapewnić im dostęp do 100 walizek, aby mogli spokojnie wyruszyć w drogę do ich nowego życia.

Ale nic z tego nie byłoby możliwe gdyby nie nasza wolontariuszka Kasia, dzięki której firma Rhapsody dowiedziała się o potrzebach naszych gości! 💙💛